Otrzymałeś Propozycję Ugody od Banku? Poznaj Naszą Ekspertyzę i Odkryj, Co Naprawdę Możesz Zyskać

Doświadczenie, Które Liczy Się

Jesteśmy kancelarią adwokacką z bogatym doświadczeniem w sprawach frankowych. Nasz zespół składa się z adwokatów oraz radców prawnych, którzy od lat skutecznie wspierają kredytobiorców w ich walce z bankami. Mamy najlepszych specjalistów w Polsce. Nasze sukcesy na sali sądowej są najlepszym dowodem na naszą skuteczność i zaangażowanie – obecnie posiadamy na naszym koncie już ponad 1300 korzystnych wyroków w sprawach frankowych.

Ugody Bankowe: Czy Warto Je Rozważać?

Ostatnio wiele banków, w obliczu przegranych spraw sądowych, proponuje swoim klientom ugody. Z pozoru może się wydawać, że jest to korzystne rozwiązanie, ale czy na pewno? Ugody często zabezpieczają przede wszystkim interesy banku, a nie kredytobiorcy. Dlatego tak ważna jest rzetelna analiza każdej propozycji ugody. Nie ufaj temu co mówi bank bezgranicznie! Kiedyś mówili przecież, że kredyt we frankach to najlepsza opcja! Teraz tak mówią o ugodach.

Bezpłatna Analiza Twojej Ugody

Jeżeli otrzymałeś propozycję ugody od banku, nie podejmuj pochopnych decyzji. Skorzystaj z naszej bezpłatnej oferty analizy ugody. Sprawdzimy dokładnie wszystkie wyliczenia banku, porównamy korzyści płynące z ugody oraz potencjalne zagrożenia. Dodatkowo, przedstawimy Ci korzyści, które możesz uzyskać, wygrywając sprawę w sądzie.

Statystyki Sądowe: Twoje Szanse na Wygraną

Obecne statystyki sądowe są bardzo obiecujące dla frankowiczów. Większość spraw kończy się wyrokiem korzystnym dla kredytobiorcy. Oto najnowsze dane: w pierwszych trzech kwartałach 2023 roku zapadło 11 187 wyroków, z czego aż 97% było korzystnych dla kredytobiorców. Te liczby jasno pokazują, że frank owcze mają zdecydowaną przewagę w sądach.

Prześlij Nam Swoją Propozycję Ugody i Umowę Kredytu

Zachęcamy Cię do przesłania nam propozycji ugody oraz umowy kredytu. Dokonamy bezpłatnej analizy i pomożemy Ci podjąć najlepszą możliwą decyzję. Naszym celem jest ochrona Twoich interesów i zapewnienie, że podejmiesz świadomy wybór, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.

Skontaktuj Się z Nami Dzisiaj – Razem Osiągniemy Sprawiedliwość!

Przejdź do zakładki „Bezpłatna Analiza Umowy + Ugody” i pozwól nam pomóc Ci ocenić Twoją sytuację. Pamiętaj, że Twoje dobro i bezpieczeństwo finansowe są dla nas najważniejsze i zawsze stoimy po stronie konsumentów. W formularzu załącz swoją umowę kredytową oraz propozycję ugody od banku.