Banki w mediach, prasie oraz w Internecie starają się zrazić osoby posiadające tzw. kredyty frankowe do pozwania banku. Przedstawiają liczne artykuły w których sugerują, że pozwy frankowiczów skazane są na porażkę. Wiedzą, że w sądzie ich pozycja jest niekorzystna a poprzez takie pozwy mogą stracić ogromne pieniądze.

Korzystne wyroki frankowiczów są jednak faktem i jest ich bardzo wiele. Linia orzecznicza kształtuje się w sposób korzystny dla frankowiczów a do naszej kancelarii z miesiąca na miesiąc zgłasza się coraz więcej świadomych Klientów chcących pozbyć się tzw. kredytu frankowego. 

Nasza kancelaria posiada już PRAWOE 1500 korzystnych prawomocnych i nieprawomocnych (stan na 01.2024) wyroków przeciwko bankom. Wygraliśmy już z każdym bankiem, który udzielał tzw. kredytów frankowych z większością wielokrotnie. Nasze wyroki kształtują linię orzeczniczą. Wygrywamy w najtrudniejszych sprawach od kilku lat, nasza Kancelaria jako jedna z niewielu na rynku miała wpływ na ukształtowanie się obecnego korzystnego dla Frankowiczów orzecznictwa w sądach!

Zobacz wygrane sprawy frankowe Kancelarii Adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni ( kliknij poniżej )

 

Szczegółowe opisy naszych wygranych publikujemy na naszym blogu oraz omawiamy na naszym kanale kanałe w serwisie YOUTUBE 

Zobacz nasze sukcesy z poprzedniego miesiąca – omówienie na VideoBlogu

 

 

WYBRANE MATERIAŁY VIDEO Z OMÓWIENIEM WYGRANYCH SPRAW FRANKOWYCH

https://youtu.be/0UZ_Ea_pvq4

I wiele innych wygranych znajdziesz na naszym kanale YB