Kancelaria kredyty we frankach Częstochowa – doświadczona kancelaria adwokacka

Kancelaria Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni jest jedną z głównych polskich kancelarii prawniczych, które pomagają frankowiczom. Nasza działalność w tych sprawach sięga początku afery frankowej w Polsce.

Zatem już od 7 lat robimy wszystko, aby pomóc frankowiczom rozwiązać szkodliwe umowy z bankami. W naszej działalności nie boimy się stawić czoła bankom. Każdemu z nich wytoczymy proces, który prowadzi do unieważnienia umowy kredytowej.
Skuteczność naszych działań potwierdzają korzystne wyroki jakie wywalczyliśmy dla wielu z naszych Klientów. Na dzień dzisiejszy udało nam się osiągnąć sukces w przypadku ponad 550 spraw frankowych!

Nasza kancelaria jest tworzona zarówno przez adwokatów, jak i radców prawnych. Wszyscy pracownicy zdobyli doświadczenie w sprawach frankowych i mogą pochwalić się swoimi sukcesami na tym polu. Jednym z warunków dołączenia do naszej kancelarii jest bowiem 3-letnie doświadczenie w rozwiązywaniu sporów z różnego rodzaju instytucjami finansowymi.
Dzięki temu jeżeli zdecydujesz się powierzyć nam swoją sprawę frankową to wiesz, że nie trafi ona do początkującego aplikanta. Zamiast tego zajmie się nią doświadczony radca prawny lub adwokat, który wie co robi.

Skupiamy całą swoją działalność na tej jednej specjalizacji, czyli na sporach z instytucjami finansowymi (banki, fundusze inwestycyjne). Właśnie dzięki temu nasi adwokaci i radcy prawnej mogą zapewnić Klientom dostęp do ogromnej wiedzy i wszystkich informacji związanych ze sprawami tego typu.
Jako że kancelaria nasza jest tworzona przez adwokatów z różnych stron Polski, ich doświadczenie było zdobywane w różnych sądach. Pozwala to na połączenie różnych strategii procesowych i dostosowanie ich do wymagań indywidualnych spraw frankowych. Dzięki temu wszystkie sprawy naszych klientów są prowadzone bardzo profesjonalnie.

Kancelaria frankowa oferuje swoje usługi w całej Polsce. Nasz zespół jest bardzo duży, a ilość przyjmowanych spraw umożliwia ciągłe poszerzanie posiadanej wiedzy i udoskonalanie naszej strategii. Właśnie dzięki temu jesteśmy jednymi z najlepszych polskich specjalistów w sprawach frankowych.

 

KANCELARIA KREDYTY WE FRANKACH CZĘSTOCHOWA

Z reguły po uzyskaniu pozytywnej opinii przez dział analiz umów kredytowych możliwe jest oficjalne rozpoczęcie współpracy. Warto jednak pamiętać, że konieczne jest także przeanalizowanie faktycznej sytuacji w jakiej są Państwo.

Analiza ta pozwoli oszacować wszystkie możliwe roszczenia jakich można zażądać w sporze z bankiem. Sytuację Klienta określamy na podstawie paru pytań, które są zawarte w formularzu wypełnianym podczas bezpłatnej i niewiążącej analizy umowy frankowej.

Nasze doświadczenie sprawia, że doskonale zdajemy sobie sprawę z ryzyka z jakim wiążą się niektóre procesy frankowe. Jeżeli ryzyko przegranej jest bardzo wysokie to nie zgodzimy się na rozpoczęcie procesu. Odmowa taka służy ochronie interesów Klienta, które są dla nas najważniejsze.

Jednakże jeżeli z analizy wynika, że istnieje możliwość uzyskania korzystnego wyroku to dział analiz przygotuje ofertę tego, jak prowadzone będzie postępowanie w sprawie frankowej. Celem postępowania jest unieważnienie umowy kredytowej.

Na tym etapie można już uzyskać konkretne odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące sprawy, zarówno poprzez kontakt telefoniczny, jak i podczas spotkania w naszej kancelarii w Częstochowie przed podpisaniem umowy. Umowę o obsłudze prawnej w sprawie frankowej można także podpisać na odległość. To jakie rozwiązania zaproponujemy zależy od faktów w danej sprawie. Ważne jest między innymi to w jakim banku był brany kredyt frankowy.

Świadczymy kompleksowe usługi i oferujemy poprowadzenie całej sprawy, od początku do końca. Nie chcemy podejmować się tylko jednorazowych zleceń takich jak napisanie pozwu lub jednego z innych pism, które okazują się potrzebne już w trakcie trwania sprawy frankowej. Zazwyczaj nie zgadzamy się także na przejęcie spraw rozpoczętych przez firmy odszkodowawcze lub inne kancelarii frankowe. Nasz blog oferuje więcej informacji o naszej działalności i pozwala zapoznać się z faktami o tym, jak wygląda odfrankowanieie kredytu i jakich korzyści można się spodziewać w przypadku unieważnienia umowy kredytowej.

 

 

Kredyt we frankach – kancelaria Częstochowa

  • Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy wiedzą wszystko o kredytach frankowych
  • Znamy wszystkie klauzule abuzywne w umowach wydanych przez banki (polskie i zagraniczne)
  • Naszym priorytetem jest dobro Klienta. Oferujemy rzetelną analizę sprawy i szczerą opinię o tym, jakie są szanse na wygraną w danej sprawie
  • Jesteśmy znani ze skuteczności, dzięki czemu nasi Klienci często żegnają się z długami na zawsze
  • Nasza reputacja sprawia, że często udaje nam się zakończyć sprawę już w trakcie negocjacji z instytucją bankową
  • Profesjonalnie podchodzimy do każdej sprawy i dotrzymujemy wszystkich terminów

Sprawy frankowe Częstochowa – co można zrobić?

Pierwszym krokiem na drodze do życia bez kredytu jest kontakt z nami, czyli doświadczoną kancelarią frankową. Na początku ważne jest bowiem to, aby zapoznać się z faktami w danej sprawie i ocenić szanse na uzyskanie korzystnego wyroku w walce z bankiem.

Ważna tutaj jest przede wszystkim analiza umowy kredytowej, od której zależy to w jakim kierunku należy zacząć działać. Przy analizie umowy trzeba także sprawdzić klauzule abuzywne i tym samym oszacować ryzyko z jakim związane jest wytoczenie sprawy.

Kancelaria frankowa Częstochowa oferuje wydanie bezpłatnej i niewiążącej opinii w sprawie kredytu frankowego. Jedyne co należy zrobić to przesłać umowę frankową i umówić się na spotkanie, na którym można otrzymać poradę prawną i uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Nasi pracownicy uczciwie podchodzą do każdego Klienta i nigdy nie ukrywają przed nimi żadnych faktów, nawet gdy analiza umowy frankowej wypadnie negatywnie.
Pozytywna opinia na temat umowy kredytowej jest bowiem podstawowym wymogiem do tego, aby mieć szansę na wygraną w sprawie frankowej.

Preferowaną formą kontaktu z Klientem jest spotkanie na terenie Częstochowy. Jednakże jeżeli nie istnieje możliwość ustalenia dogodnego terminu na takie spotkanie to zawsze można omówić wszystkie kwestie podczas rozmowy telefonicznej z jednym z naszych specjalistów.