Kancelaria kredyty we frankach Kraków – doświadczona kancelaria adwokacka

Kancelaria Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni jest jedną z większych w Polsce podmiotów pomagającą tzw. Frankowiczom. Co więcej, należymy do prekursorów zajmujących się w naszym kraju tym newralgicznym problemem i już od niemal siedmiu lat pomagamy osobom mającym kredyty we frankach szwajcarskich w pozbyciu się ciążących zobowiązań wobec banków. Niesiemy pomoc w wytaczaniu procesów o unieważnienie umowy kredytu we frankach na terenie całego kraju i przeciwko każdemu działającemu w Polsce bankowi.

Nasze działania są skuteczne nie tylko w ilości pozwów, ale i korzystnych dla naszych klientów wyroków. Do dziś jest to liczba ponad 400 spraw, które zakończone zostały wyrokami niekorzystnymi dla banków, a oczekiwanymi przez naszych klientów.

Skupiamy w jednej kancelarii największy zespół adwokatów oraz radców prawnych wyspecjalizowanych w sprawach Frankowiczów. W naszej kancelarii zatrudnienie znajdują jedynie osoby z sukcesami w zagadnieniu i z dużym doświadczeniem.

Jest to m.in. minimum trzy lata doświadczenia w sporach z instytucjami finansowymi, zlecenie nam więc swojego problemu frankowego nie będzie prowadzone przez rozpoczynającego pracę w zawodzie aplikanta, lecz doświadczonego specjalistę.

W naszym podejściu do kompletowania kadry kładziemy nacisk na wysoką specjalizacją. To z kolei skutkuje zatrudnianiem adwokatów lub radców prawnych mających specjalizację jedynie prowadzeniu spornych spraw prawnych z instytucjami finansowymi, głownie z bankami lub funduszami inwestycyjnymi. Taka polityka firmy umożliwia skupieniu się zespołu tylko na jednym zagadnieniu oraz nieustannym poszerzaniu wiedzy i umiejętności w wymaganym temacie.

Jednocześnie nasi prawnicy wywodzą się z wielu regionów kraju, dzięki czemu cały zespół może czerpać z doświadczenia zawodowego zdobywanego w sądach na terenie całej Polski. Taki właśnie zespół ludzi nieustannie pracuje nad stwarzaniem optymalnych strategii dla poprowadzenia każdej sprawy naszych klientów na najwyższym z możliwych poziomów.

Nasz Know How jest jednym z najlepszych w kraju i ciągle jest udoskonalany, co wynika z prowadzenia spraw na terenie całej Polski i zdobywania coraz większego doświadczenia.

 

 

KANCELARIA KREDYTY WE FRANKACH KRAKÓW

Początek współpracy z naszą kancelarią to dogłębna analiza umów frankowych. Nasz dział analiz umów frankowych wnikliwie sprawdza zarówno Państwa umowę kredytu frankowego, jak i obecną sytuację faktyczną.

Takie podejście pozwala nam na wybór najlepszego zastosowania roszczenia wobec banku. Do tego celu udostępniamy formularz bezpłatnej analizy umowy, w którym należy zamieścić odpowiedzi na pytania, które pomogą nam precyzyjnie określić szansę wygrania sporu z bankiem.

Z racji posiadanego doświadczenia jesteśmy świadomi ryzyka podejmowania niektórych działań wobec banków i wówczas rekomendujemy odejście od procesowania się z bankiem. Cechujemy się uczciwością i unikamy narażania klientów na niepotrzebne, ryzykowne i mogące zaszkodzić działania przeciwko bankowi.

Analiza dająca możliwość skutecznego wyegzekwowania roszczenia od banku skutkuje natomiast sporządzeniem oferty prowadzenia przez naszą kancelarię konkretnej sprawy frankowej. Rekomendowane przez nas postępowanie przeciwko bankowi ma skutkować unieważnieniem umowy kredytu.

W wypadku wątpliwości oraz pytań nasz dział analiz prawnych chętnie odpowie na wszystkie Wasze pytania, a można również umówić się w naszej kancelarii w Krakowie bezpośrednio na rozmowę z adwokatem lub radą prawnym.

Podpisanie umowy o obsłudze prawnej może się odbyć w Kancelarii Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni w Krakowie albo przy zachowaniu odpowiednich procedur bez konieczności osobistego stawiennictwa. Każda umowa jest indywidualna i dostosowana do sytuacji Frankowicza oraz m.in. od banku, w którym był brany uciążliwy kredyt.

Nasza oferta dotyczy rozwiązania kompleksowego, czyli ma unieważnić umowę kredytu albo ten kredyt odfrankowić. Nie zajmujemy się półśrodkami w rodzaju napisania pozwu ani też nie podejmujemy się spraw po innych kancelariach albo firmach para prawnych, które prowadziły sprawę frankową. Nasz blog zawiera informacje na temat naszej działalności oraz treści wyjaśniające korzyści płynące z unieważnienia kredytu frankowego.

 

 

Kancelaria frankowa Kraków

  •  zatrudniamy w jednym miejscu ekspertów od kredytów frankowych;

  • znamy znaczenia abuzywnych zapisów w umowach frankowych, które zostały wykorzystane przez banki krajowe i zagraniczne przy zawieraniu umów o kredyty frankowe;

  • pracujemy wyłącznie dla korzyści kredytobiorcy, wnikliwie i uczciwie analizując sprawę wraz z przedstawieniem rokowań odnośnie do wyniku procesu sądowego;

  • jesteśmy skuteczni, a nasi klienci wychodzą z sądów w znakomitej większości z rozwiązanym problemem z bankiem;

  • ze względu na nasze wyniki duża ilość banków negocjuje z nami sprawy i zakańcza je korzystnie dla naszych klientów jeszcze na etapie przedprocesowym;

  • jesteśmy sumienni i dotrzymujemy terminów.

Sprawy frankowe Kraków – co można zrobić?

Żeby móc myśleć o życiu bez uciążliwego kredytu frankowego należy podjąć w tym celu odpowiednie korki, a pierwszym jest analiza faktycznej sytuacji Frankowicza.

Chodzi o znalezienie klauzule abuzywnych w umowie, określenie ewentualnego ryzyka płynącego z wytoczenia bankowi sprawy, ale i ukazanie korzyści płynących z wygranej.

Kancelaria frankowa Kraków jest rozwiązaniem o tyle korzystnym, że taka analiza jest u nas bezpłatna i nie wynika z niej obowiązek podpisywania umowy z nasza kancelarią.

W tym celu wystarczy przesłać do nas umowę frankową do analizy, a w kolejnych krokach umówić się na spotkanie, podczas którego jeden z naszych ekspertów dogłębnie wyjaśni ewentualne niezrozumiałe dla klienta kwestie.

W wypadku negatywnej oceny umowy kredytowej zostanie ten fakt przedstawiony klientowi bez ukrywania czegokolwiek. Tylko bowiem pozytywna opinia daje szansę na proces, w którym Frankowicz ma ogromną szansę na wygranie z bankiem.

Swoją sprawę frankową możesz poddać analizie umawiając się bezpośrednio z prawnikiem na terenie Krakowa albo poprzez udostępniony przez naszą kancelarię kontakt telefoniczny.