Kancelaria kredyty we frankach Poznań – doświadczona kancelaria adwokacka

Kancelaria Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni z pewnością zasługuje na miano jednego z największych w naszym kraju podmiotów znanych ze świadczenia pomocy frankowiczom.

Jest też jednym z podmiotów, które jako pierwsze zdecydowały się na prowadzenie w Polsce spraw frankowych. Już od niemal siedmiu lat pomaga osobom, które mając kredyty frankowe chcą zakończyć swoją relację z nieuczciwymi bankami. Wytacza zresztą procesy nie tylko w Poznaniu, ale również w innych częściach kraju.

Jako kancelarię charakteryzuje nas dużą skuteczność. Sprawy naszych klientów zazwyczaj kończą się po ich myśli. Obecnie możemy pochwalić się już ponad czterystoma korzystnymi wynikami. Robimy zresztą wszystko, aby ta liczba była z roku na rok coraz wyższa. Naszym atutem jest imponujący zespół składający się zarówno z adwokatów, jak i z radców prawnych. Nie ma w nim osób przypadkowych.

Na zatrudnienie mogą liczyć jedynie ci prawnicy, którzy mogą się pochwalić imponującym doświadczeniem obejmującym właśnie sprawy frankowe. Wychodzimy z założenia, że absolutnym minimum jest doświadczenie wynoszące trzy lata zdobywane podczas prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi.

Pozwala to na obeznanie nie tylko z samymi przepisami prawnymi, ale i ze specyfiką tego rodzaju spraw. To także świetna wiadomość dla klienta mającego pewność, że jego sprawa będzie prowadzona przez osobę rozumiejącą, na czym polegają jej obowiązki.

Nasza kancelaria – wraz z zatrudnionymi w niej adwokatami i radcami prawnymi – ma tylko jeden cel. Jest nim prowadzenie tych sporów prawnych, które dotyczą banków oraz funduszy inwestycyjnych. Tylko na takich sprawach koncentruje się nasza uwaga.

Pozwala to na systematyczne poszerzanie wiedzy i umiejętności tak, aby potencjalni klienci mogli zawsze liczyć na fachową pomoc. Co warte podkreślenia, w kancelarii pracują osoby z różnych części kraju.

Adwokaci i radcy prawni zdobywali doświadczenie w sądach w różnych miejscach, są więc w stanie opracowywać oryginalne strategie procesowe bazujące na wnioskach wyciąganych z kolejnych rozpraw. Prowadząc działalność w całej Polsce możemy też na bieżąco aktualizować nasze możliwości, co czyni nas jedną z najlepszych kancelarii w kraju.

 

 

KANCELARIA KREDYTY WE FRANKACH POZNAŃ – CHARAKTER WSPÓŁPRACY

Osoby zainteresowane współpracą z kancelarią Poznań zwykle mogą liczyć nie tylko na wstępne konsultacje z prawnikiem. Dział analiz prawnych podejmuje się kompleksowej analizy tego, co znalazło się w konkretnej umowie z bakiem udzielającym kredytów we frankach, zwraca jednak uwagę także na sytuację faktyczną klientów. Na tej podstawie można szybko obliczyć, jakie roszczenia względem banku najlepiej wystosować, aby liczyć na możliwie jak najbardziej korzystny efekt końcowy.

Duże doświadczenie, jakie mamy jako kancelaria w sprawach frankowych przyczynia się do tego, że wiemy, jak ryzykowne potrafią być niektóre z nich. Nie przekazujemy więc klientowi optymistycznych informacji, jeśli wszystko wskazuje na to, że podejmowanie procesu nie okaże się wcale najlepszym rozwiązaniem.

Stawiamy na współpracę, która jest uczciwa i szczera, bo wiemy, że właśnie takiej oczekują również nasi klienci. Jeśli jednak analiza sytuacji pozwala na skuteczne dochodzenie roszczeń od banku, mówimy o tym równie otwarcie. Informujemy też o tym, na jakie decyzje sądu może liczyć nasz klient. Nie ma przy tym mowy o jakichkolwiek niedopowiedzeniach. Jeśli więc pojawią się wątpliwości, dział analiz prawnych zrobi wszystko, aby doszło do ich rozwiania.

Podstawą do nawiązania współpracy z naszą kancelarią w Poznaniu jest umowa. Co przy tym zasługuje na szczególne podkreślenie, do jej podpisania może dojść zarówno w siedzibie podmiotu, jak i na odległość. Jest to zresztą kolejny dowód na to, że kancelaria wychodzi naprzeciw frankowiczom i ich potrzebom starając się, aby byli oni maksymalnie zadowoleni z charakteru proponowanej im współpracy.

Warto też podkreślić, że kancelaria nie koncentruje się na półśrodkach, ale na kompleksowych rozwiązaniach. Nie ma mowy o sytuacji, w której pomoc oferowana klientowi ograniczałaby się do napisania mu pozwu. Kancelaria, co do zasady, nie zajmuje się również sprawami, które do tej pory były prowadzone przez inne podmioty odszkodowawcze.

 

 

Franokowa Poznań – co nas wyróżnia

Nasi klienci doceniają to, że skupiamy wokół siebie ekspertów znakomicie zorientowanych w tym, jak powinna wyglądać obsługa kredytów frankowych. Wypada jednak podkreślić, że nie jest to wcale nasza jedyna cecha, która jest przez nich uznawana za wzorcową.

  • Doskonale orientujemy się w abuzywnych postanowieniach typowych dla umów frankowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie konstruować pozwy tak, aby mieć wyjątkowo duże szanse na ich wygranie.
  • Naszym jedynym celem jest zapewnienie korzyści kredytobiorcy, nie pozwalamy sobie więc na szybką i bezrefleksyjną analizę spraw.
  • Charakteryzuje nas skuteczność, która sprawia, że osoby zadłużone przeważnie kończą proces bez problemów, które doprowadziły do jego inauguracji.
  • Jesteśmy rozpoznawalni także wśród samych wierzycieli, a to powoduje, że wiele spraw kończy się na korzyść naszych klientów już na etapie negocjacji z bankiem, bez konieczności otwierania przewodu sądowego.

 

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

 

Sprawy frankowe Poznań – jak się uporać z problemem?

Osoby, które chcą żyć bez kredytu, wcale nie są pozbawione takiej szansy. Pierwszym krokiem niezmiennie pozostaje przy tym ocena tego, jak rzeczywiście prezentuje się ich sytuacja.

Tylko na tej podstawie można określić, co chce się osiągnąć i jak powinna przebiegać walka prowadzona z bankiem. Niezbędna okazuje się też analiza umowy kredytowej. W oparciu o nią można wyszczególnić klauzule abuzywne, a następnie opracować sposób prowadzenia sprawy przed sądem.

Kancelaria frankowa Poznań stwarza możliwość wykonania takiej opinii prawnej bezpłatnie. Konsultacja koncentruje się na potrzebach klienta, a on sam nie musi podejmować żadnych innych działań, jeśli nie ma na nie ochoty.

Co więcej, klient może liczyć na całkowitą szczerość także w sytuacji, w której z analizy będzie jasno wynikać, że nie ma szans na wygraną z bankiem. Może też sam wybrać, czy odwiedzi naszą siedzibę w Poznaniu, czy też skontaktuje się z zatrudnionym przez nas specjalistą przez telefon.