Kancelaria kredyty we frankach Gliwice – doświadczona kancelaria adwokacka

Jesteśmy jedną z największych polskich kancelarii frankowych. Jako jedni z pierwszych zaczęliśmy walczyć w sprawach frankowych. Mamy więc już 7 lat doświadczenia w tym temacie i dzięki temu potrafimy pomóc swoim Klientom raz na zawsze pożegnać się z dręczącymi ich bankami. W swojej praktyce walczyliśmy z bankami w całym kraju, dążąc do unieważnienia umów kredytowych. 

Charakteryzuje nas duża skuteczność, dzięki czemu udało nam się osiągnąć wiele sukcesów. Obecnie możemy się pochwalić ponad 400 korzystnymi decyzjami w sprawach frankowych naszych Klientów z całej Polski.

Sekretem naszego sukcesu jest nasz zespół adwokatów i radców prawnych, pracujących w kancelarii. Każdy z nas ma doświadczenie w sprawach frankowych i może to potwierdzić. 

Oprócz tego już podczas rekrutacji do naszej kancelarii, wymagamy posiadania przynajmniej 3 lat doświadczenia w konfliktach z bankami i innymi instytucjami finansowymi. 

Przez to zawsze wiesz, że Twoja sprawa nie trafi do początkującego asystenta, a zamiast tego znajdzie się w rękach kogoś, kto ma już wiele doświadczenia w kredytach frankowych.

Nasza kancelaria frankowa ma zatem tylko jedną specjalizację, jaką są spory z bankami, funduszami i innymi instytucjami finansowymi. Nasz czas jest w pełni poświęcony tego typu bataliom sądowym, dzięki czemu wciąż zdobywamy wiedzę i dużo nowych umiejętności.

Jako że w naszej kancelarii mamy adwokatów, którzy swoją pracę rozpoczynali w różnych zakątkach Polski, to każdy z nas ma doświadczenie w pracy z innymi sądem polskim. 

Sprawia to, że potrafimy opracować skuteczną strategię w każdej sprawie, bez względu na to, gdzie będzie się ona odbywać. Nasz duży zespół i praca w całej Polsce powoduje, że jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowymi faktami w sprawach frankowych. Dzięki temu jesteśmy jednymi z najlepszych kancelarii frankowych w naszym kraju.

 

 

KANCELARIA FRANKOWA GLIWICE

Aby zdecydować, czy zajmiemy się daną sprawą, konieczne jest przeanalizowanie umowy frankowej. Analizę tę wykona nasz dział analiz umów frankowych, który przejrzy nie tylko klauzule w umowie, ale także sprawdzi sytuację faktyczną Klienta. 

Zarówno umowa, jak i sytuacja w jakiej obecnie żyje dany Klient są istotnymi wskaźnikami do tego, aby ocenić szanse na wygraną w sądzie. Pozwalają też określić jakich roszczeń można się domagać. Sytuacja faktyczna jest oceniana na podstawie odpowiedzi na pytania, które są zawarte w formularzu składanym przy zamawianiu bezpłatnej analizy umowy.

Nasze doświadczenie w walce z bankami sprawia, że potrafimy rozpoznać, która sprawa jest zbyt ryzykowna. W takich przypadkach naszą rekomendacją jest to, aby porzucić pomysł walki w sądzie. Zawsze otwarcie informujemy o tym naszego Klienta, ponieważ uczciwość jest dla nas istotnym elementem każdej współpracy.

Jeżeli jednak analiza umowy frankowej pokazuje, że istnieje szansa na wygraną, to dział analiz umów rozpocznie pracę nad ofertą, która przedstawia strategię jaką można obrać w danej sprawie. 

Celem jest unieważnienie umowy. W trakcie przedstawiania oferty możesz zadać wszystkie pytania na temat sprawy. Zwykle proponujemy więc spotkanie w naszej kancelarii w Gliwicach, gdzie jeden z naszych radców lub adwokatów z chęcią udzieli wszystkich odpowiedzi.

Zdajemy sobie sprawę, że spotkanie takie nie zawsze jest możliwe. Dlatego też zawsze można podpisać umowę na odległość. Jeżeli jednak można zrobić to osobiście to zapraszamy do naszej kancelarii w Gliwicach. Wszystkie rozwiązania jakie zaproponujemy są dostosowywane do indywidualnej sytuacji Klienta w której dużą rolę grają różne kwestie, takie jak bank w którym brany był kredyt frankowy.

W naszej działalności skupiamy się na oferowaniu kompleksowych rozwiązań, które na celu mają unieważnienie umowy frankowej i odfrankowienie. 

Zatem bierzemy sprawy, które możemy poprowadzić od początku, aż do końca. Oznacza to, że nie możesz zlecić nam mniejszych zleceń takich jak samo przygotowanie pozwu lub napisanie innych wniosków potrzebnych w sprawie. Co ważne, nie bierzemy spraw, które były rozpoczęte w innej kancelarii. Nasz blog zawiera dużo informacji na ten temat i wyjaśnia proces odfrankowania kredytu i wszelkie korzyści związane z unieważnieniem.

 

 

Kredyt we frankach – Kancelaria w Gliwicach

  • Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów od kredytów frankowych.
  • Mamy pełną wiedzę o klauzulach abuzywnych wykorzystywanych przez banki i potrafimy użyć to w ustalaniu naszej strategii
  • Ochrona klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego też zawsze oferujemy uczciwą opinię na temat prawdziwych szans na wygraną w sprawie sądowej.
  • Jesteśmy bardzo skuteczni, co potwierdzają liczne wygrane jakie zdobyliśmy dla naszych klientów.
  • Nasza świetna reputacja sprawia, że wiele banków decyduje się kończyć sprawy prowadzone przez nas już na etapie negocjacji, co ogranicza koszty.
  • Do każdej sprawy podchodzimy sumiennie i pamiętamy o wszystkich terminach.

 

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

 

SPRAWY FRANKOWE GLIWICE – co można zrobić?

O życiu bez kredytu marzy każdy, kto wziął kredyt frankowy. Aby jednak marzenie się to spełniło to najpierw należy znaleźć specjalistę do wykonania analizy umowy kredytowej. Pozwala to ocenić czy w danej sprawie istnieje szansa na wygranie walki z bankiem.
Analiza taka pomoże obrać strategię i przedstawi wszelkie korzyści jakie mogą wyniknąć z potencjalnej wygranej. Pozwala także wykryć klauzule abuzywne zawarte w umowie, co umożliwia oszacować ryzyko z jakim związana jest dana sprawa.
Nasza kancelaria frankowa Gliwice zapewnia bezpłatną analizę umowy kredytu frankowego. Analiza ta jest niewiążąca i wiąże się także z możliwością konsultacji ze specjalistą, który odpowie na wszystkie pytania. Jedyne co trzeba zrobić to przesłać swoją umowę kredytu frankowego. Po analizie należy umówić się na spotkanie, gdzie omówiona zostanie cała sprawa.

Jeżeli z umowy frankowej wynika, że istnieją nikłe szanse na to, że Klient może wygrać, to na pewno poinformujemy go o tym w trakcie spotkania. Ważna dla nas jest uczciwość i dlatego też nigdy nie ukrywamy żadnych faktów przed naszymi Klientami.
Pozytywna analiza umowy jest konieczna do tego, aby podjąć decyzję o przyjęciu sprawy. Aby zapoznać się z wynikami analizy swojej umowy frankowej możesz spotkać się z nami na terenie Gliwic lub zadzwonić do nas, aby omówić całą sprawę.