Doświadczona kancelaria frankowa Warszawa

Kancelaria adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni jest jedną z pierwszych kancelarii polskich, które specjalizują się w niesieniu pomocy frankowiczom. 

Już od początku afery frankowej staramy się pomóc naszym klientom w unieważnieniu krzywdzących umów kredytowych. Mamy na swoim koncie 7 lat doświadczenia w procesach frankowych i w sądzie stanęliśmy twarzą w twarz z każdym bankiem w kraju. 

Skutecznie wdrażamy naszą strategię i dzięki temu możemy się pochwalić licznymi sukcesami. Obecnie mamy za sobą już 550 wyroków w sprawach frankowych, które zostały wydane z korzyścią dla naszych Klientów.

Posiadamy duży zespół pracowników, który tworzą zarówno doświadczeni adwokaci, jak i radcy prawni. W swojej działalności skupiamy się tylko na sprawach frankowych. 

Szukając nowych pracowników zawsze stawiamy na kandydatów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w sporach z instytucjami finansowymi i mogą pochwalić się licznymi sukcesami. 

Sprawia to, że każdy z naszych Klientów wie, że jego sprawa będzie prowadzona przez osobę doświadczoną, nie zaś asystenta bądź aplikanta, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z prawem.

Swoją pracę koncentrujemy tylko na sporach prawnych z instytucjami finansowymi, czyli bankami i funduszami inwestycyjnymi. Dzięki temu, że skupiamy się tylko na tej specjalizacji to możemy pochwalić się dużą wiedzą i ogromnym doświadczeniem. 

Nasz zespół tworzą osoby, które zdobywały doświadczenie w różnych sądach w Polsce. Dzięki temu każdy z naszych adwokatów wie, jaką strategię procesową najlepiej obrać podczas rozprawy w danym sądzie. 

Swoim Klientom oferujemy bardzo wysoki poziom obsługi każdej sprawy. Praca w sądach na terenie całego kraju sprawia, że nasze strategie i umiejętności są coraz lepsze. Dlatego też jesteśmy jednymi z najlepszych specjalistów od spraw frankowych w Polsce.

 

 

FRANKOWICZE WARSZAWA

Aby rozpocząć współpracę z naszą kancelarią konieczne jest wykonanie analizy Państwa umowy frankowej, a także sytuacji życiowej. Zadanie to należy do naszego działu analiz umów frankowych. 

Na podstawie umowy możemy stwierdzić jakie roszczenia mogą być wystosowane wobec banku w sprawie. Sytuację faktyczną możemy z kolei ocenić na podstawie pytań, jakie są zawarte w naszym formularzu wydawanym przy bezpłatnej analizie umowy.

Dzięki temu możemy uzyskać obraz całej sytuacji i określić jakie są szanse na wygraną w Państwa sprawie.

Przez lata zbieraliśmy swoje doświadczenie i dzięki temu wiemy, że niektóre sprawy frankowe są bardzo ryzykowne dla klienta. Jeżeli tak będzie w Państwa sytuacji to nie wydamy rekomendacji do rozpoczęcia procesu. Zawsze staramy się zapewnić naszym Klientom ochronę i dlatego też szczerze i klarownie przedstawiamy wszystkie fakty w sprawie.

Jeżeli jednak analiza Państwa umowy frankowej daje nadzieję na dochodzenie roszczeń to dział analiz umów przedstawi ofertę postępowania w sprawie.

 Zazwyczaj celem jest całkowite unieważnienie umowy z bankiem. Proponowana strategia jest oparta na sytuacji danego klienta i zależna od takich czynników jak to w jakim banku brany był kredyt frankowy.

Podczas przedstawiania oferty klient zawsze ma okazję na zadanie wszystkich pytań na temat sprawy. Możliwe jest także zaplanowanie spotkania z jednym z naszych adwokatów w Kancelarii Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni w Warszawie. 

Jeżeli spotkanie w kancelarii jest niemożliwe do zorganizowania w danym czasie to Klient zawsze może podpisać umowę o obsługę prawną na odległość.

Dążymy do tego, aby oferować jak najbardziej kompleksowe usługi dla wszystkich naszych klientów, które powinny prowadzić do unieważnienia umowy kredytowej. W związku z tym nie podejmujemy się jednorazowych działań w sprawie, takich jak przygotowanie pozwu lub innych pism, które okażą się konieczne w toku sprawy. 

Dodatkowo zazwyczaj nie zgadzamy się na kontynuację spraw, które były rozpoczęte w innej kancelarii lub w jednej z firm odszkodowawczych, które prowadzą sprawy frankowiczów. 

Nasza działalność jest szczegółowo opisana na naszym blogu, gdzie dostępne są także informacje o tym jakie korzyści zapewnia unieważnienie umowy frankowej, a także jak wygląda proces odfrankowienia.

 

 

Kredyt we frankach – kancelaria Warszawa

  • Zatrudniamy ekspertów, którzy mają lata doświadczenia w sporach z instytucjami finansowymi, a zwłaszcza w sprawach frankowych.
  • Znamy wszystkie klauzule abuzywne, które są umieszczone w umowach frankowych i wykorzystywane przez banki polskie i zagraniczne.
  • Korzyść Klienta jest najważniejsza. Dlatego oferujemy uczciwą ocenę sprawy i szczerze przedstawiamy prawdopodobny wyrok w procesie sądowym.
  • Jesteśmy znani ze skuteczności, co pokazuje fakt, że wielu z naszych Klientów żegna się ze swoimi długami w wyniku korzystnego wyroku sądu.
  • Jesteśmy na tyle znani wśród wierzycieli, że często decydują się oni finalizować sprawę już na etapie negocjacji.
  • Profesjonalnie podchodzimy do każdej sprawy, poświęcając jej uwagę jakiej potrzebuje i pilnując wszystkich terminów.

Pomoc Frankowiczom Warszawa – Co można zrobić?

Ocena faktyczna sprawy frankowej jest pierwszym krokiem na jaki należy się zdobyć, aby rozpocząć życie bez kredytu. Analiza umowy kredytowej pozwala sprawdzić szanse na wygraną w danej sprawie, a także określić to w jakim kierunku najlepiej działać. 

Przy analizie umowy zwracamy także uwagę na klauzule abuzywne i związane z nimi ryzyka w sprawie. Nasza kancelaria w Warszawie oferuje wykonanie takiej analizy umowy bezpłatnie. Prośba o analizę nie wiąże się z koniecznością podpisania umowy o dalszą współpracę, zatem jest w pełni niewiążąca.

W trakcie konsultacji zależy nam na tym, aby Klient uzyskał odpowiedzi na wszystkie pytania. Zatem wystarczy tylko wysłać nam umowę do analizy, a potem zaplanować termin spotkania, gdzie wyjaśnione będą wszystkie kwestie związane ze sprawą.

W przypadkach gdy analiza umowy pokazuje, że wytaczanie procesu jest zbyt ryzykowne to na pewno poinformujemy o tym Klienta. Decydujemy się na podjęcie tylko tych spraw, które dają naszym klientom szansę na wygraną i ograniczają wszystkie potencjalnie straty.

 Analiza Państwa sprawy frankowej może być wykonana w naszej kancelarii w Warszawie, ale także poprzez rozmowę telefoniczną z jednym z naszych ekspertów.