KREDYT WE FRANKACH – OD CZEGO ZACZĄĆ WALKĘ Z BANKIEM

Przypadek 1 – Kredytobiorcy inicjują postępowanie i pozywają bank 

Dla wielu kredytobiorców, którzy zawarli umowę, potocznie nazywaną umową kredytową we frankach szwajcarskich, widmo potyczki z bankiem przyprawia o ból głowy, bo w sumie to nie wiadomo od czego zacząć i jak się za to zabrać, a że banki zwykle są dużymi instytucjami to już na początku łatwo dojść do wniosku, że z takim podmiotem przysłowiowy Kowalski to na pewno nie wygra, więc szkoda czasu i energii na podejmowanie jakichkolwiek działań.

Nic jednakże bardziej mylnego, w przypadku umów kredytowych we frankach szwajcarskich banki mają naprawdę “wiele na sumieniu” i podważenie zapisów takiej umowy, a czasem nawet i całej umowy, aż tak trudne i nierealne nie jest, co potwierdzają m.in. liczne wyroki wydawane przez sądy w sprawach frankowiczów, dlatego im szybciej podejmie się właściwe działania, tym szybciej sprawa się zakończy, z całą pewnością nie warto więc czekać.

NAJWAŻNIEJSZY KROK TO PAŃSTWA DECYZJA I CHĘĆ UWOLNIENIA SIĘ OD TZW. KREDYTU FRANKOWEGO – całą resztę wykona za Państwa nasza kancelaria!

UWAGA NASZA KANCELARIA OD 2013 R. SPECJALIZUJE SIĘ W SPRAWACH TZW KREDYTÓW FRANKOWYCH – PROWADZIMY SPRAWY OD POCZĄTKU DO KOŃCA. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI A WYKONAMY WSZYSTKIE CZYNNOŚCI W PAŃSTWA IMIENIU ORAZ ZŁOŻYMY STOSOWNY POZEW W SĄDZIE. PRACUJEMY TAK ABY W MINIMALNYM STOPNIU ANGAŻOWAĆ NASZEGO KLIENTA.

ZACZNIJ JUŻ TERAZ PRZEJDŹ DO ZAKŁADKI – Zleć analizę umowy kredytu CHF

Wystarczy, że dostarczysz nam tylko kilka dokumentów a resztę spraw wykona za Ciebie kancelaria

DLACZEGO DECYZJI O POZWIE NIE NALEŻY ODWLEKAĆ – PRZECZYTAJ

Poniżej przykłady korzystnych wyroków:

Baza wyroków – Wygrane sprawy frankowe

Zobacz krótki poradnik video „Jak pozwać bank za kredyt we frankach”

Przypadek 2 – Bank wypowiada umowę i składa pozew do sądu 

Bank wypowiedział umowę kredytu we frankach, otrzymali Państwo już nakaz zapłaty w takim przypadku każdy dzień jest ważny. Taką sprawę nadal można wygrać. Prosimy o niezwłoczny kontakt z kancelarią pod nr tel. (22) 2951294 . Niezwłocznie podejmiemy Państwa sprawę

Poniżej przykłady wygranych spraw tego typu:

Kolejne starcie z Getin Bank i znów wygrywamy sprawę o 569.583,00 zł

Getin Noble Banku – WYGRYWAMY po raz z kolejny z rzędu. Sprawa o 440.915,00 zł

Przypadek 3 – Pozwanie banku po spłacie kredytu frankowego.

Kancelaria posiada obecnie autorski system opracowany pod kątem walki z poszczególnymi bankami. Obecnie reprezentujemy Klientów w sporach z bankami  – mBANK, BRE BANK, MULTIBANK (obecnie mBank), GE MONEY BANK (obecnie BPH), POLBANK, POLBANK EFG (obecnie Raiffeisen), GETIN BANK, NOBLE BANK , GETIN NOBLE BANK, (obecnie Getin Noble Bank), MILLENNIUM BANK,, KREDYT BANK (obecnie BZ WBK), ING BANK ŚLĄSKI, EUROBANK, METROBANK, DOMBANK, , PTF BANK, SANTANDER, CONSUMER BANK, PKO BP, NORDEA (obecnie PKO BP), FORTIS BANK (obecnie BGŻ BNP PARIBAS), BGŻ (obecnie BGŻ BNP PARIBAS), DEUTSCHE BANK, CITI BANK, BPH BANK.

Do kiedy można pozwać bank za kredyt we frankach

                                      Obejrzyj materiał Video – Przedawnienie w umowach kredytów CHF

ZACZNIJ TERAZ – BEZPŁATNA ANALIZA SPRAWY – KLIKNIJ

Przeczytaj także:

Umowa kredytu we frankach – możliwość dochodzenia roszczeń a przedawnienie. Przerwanie biegu przedawnienia


Kredyt we frankach – pozew grupowy jednak nie taki skuteczny
Kredyt we Frankach – jakie zarzuty podnieść w odpowiedzi na nakaz zapłaty?