KREDYT WE FRANKACH – OD CZEGO ZACZĄĆ WALKĘ Z BANKIEM

Przypadek 1 – Kredytobiorcy inicjują postępowanie i pozywają bank 

Dla wielu kredytobiorców, którzy zawarli umowę, potocznie nazywaną umową kredytową we frankach szwajcarskich, widmo potyczki z bankiem przyprawia o ból głowy, bo w sumie to nie wiadomo od czego zacząć i jak się za to zabrać, a że banki zwykle są dużymi instytucjami to już na początku łatwo dojść do wniosku, że z takim podmiotem przysłowiowy Kowalski to na pewno nie wygra, więc szkoda czasu i energii na podejmowanie jakichkolwiek działań.

Nic jednakże bardziej mylnego, w przypadku umów kredytowych we frankach szwajcarskich banki mają naprawdę „wiele na sumieniu” i podważenie zapisów takiej umowy, a czasem nawet i całej umowy, aż tak trudne i nierealne nie jest, co potwierdzają m.in. liczne wyroki wydawane przez sądy w sprawach frankowiczów, dlatego im szybciej podejmie się właściwe działania, tym szybciej sprawa się zakończy, z całą pewnością nie warto więc czekać.

NAJWAŻNIEJSZY KROK TO PAŃSTWA DECYZJA I CHĘĆ UWOLNIENIA SIĘ OD TZW. KREDYTU FRANKOWEGO – całą resztę wykona za Państwa nasza kancelaria! Uzyskaliśmy już ponad 1300 korzystnych wyroków w sprawach frankowych naszych Klientów. Pokonaliśmy każdy bank i podważyliśmy w sądzie każdą umowę frankową. 

UWAGA NASZA KANCELARIA OD 2013 R. SPECJALIZUJE SIĘ W SPRAWACH TZW KREDYTÓW FRANKOWYCH – PROWADZIMY SPRAWY OD POCZĄTKU DO KOŃCA. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI A WYKONAMY WSZYSTKIE CZYNNOŚCI W PAŃSTWA IMIENIU ORAZ ZŁOŻYMY STOSOWNY POZEW W SĄDZIE. PRACUJEMY TAK ABY W MINIMALNYM STOPNIU ANGAŻOWAĆ NASZEGO KLIENTA.

ZACZNIJ JUŻ TERAZ PRZEJDŹ DO ZAKŁADKI – Zleć analizę umowy kredytu CHF

Poniżej przykłady korzystnych wyroków:

Baza wyroków – Wygrane sprawy frankowe

Zobacz krótki poradnik video „Jak pozwać bank za kredyt we frankach”

Przypadek 2 – Bank wypowiada umowę i składa pozew do sądu 

Bank wypowiedział umowę kredytu we frankach, otrzymali Państwo już nakaz zapłaty w takim przypadku każdy dzień jest ważny. Taką sprawę nadal można wygrać. Prosimy o niezwłoczny kontakt z kancelarią pod nr tel. (22) 2951294 . Niezwłocznie podejmiemy Państwa sprawę

Przypadek 3 – Pozwanie banku po spłacie kredytu frankowego.

Kancelaria posiada obecnie autorski system opracowany pod kątem walki z poszczególnymi bankami. Obecnie reprezentujemy Klientów w sporach z bankami  – mBANK, BRE BANK, MULTIBANK (obecnie mBank), GE MONEY BANK (obecnie BPH), POLBANK, POLBANK EFG (obecnie Raiffeisen), GETIN BANK, NOBLE BANK , GETIN NOBLE BANK, (obecnie Getin Noble Bank), MILLENNIUM BANK,, KREDYT BANK (obecnie BZ WBK), ING BANK ŚLĄSKI, EUROBANK, METROBANK, DOMBANK, , PTF BANK, SANTANDER, CONSUMER BANK, PKO BP, NORDEA (obecnie PKO BP), FORTIS BANK (obecnie BGŻ BNP PARIBAS), BGŻ (obecnie BGŻ BNP PARIBAS), DEUTSCHE BANK, CITI BANK, BPH BANK.

ZACZNIJ TERAZ – BEZPŁATNA ANALIZA SPRAWY – KLIKNIJ