Z okazji podsumowania pierwszej połowy 2023 roku, z dumą informujemy o ogromnych sukcesach naszej kancelarii w obszarze spraw frankowych.

Przez ten półrocze, zanotowaliśmy aż 407 korzystnych wyroków, wśród których 76 stało się już prawomocnych. Cieszymy się, że najczęściej odnosimy zwycięstwa przeciwko takim bankom, jak mBank (76 wyroków), PKO BP (60 wyroków), Millennium (58 wyroków), Santander Bank (27 wyroków), Getin Bank (27), Raiffeisen (53 wyroki) oraz Bank BPH (37).

Dumnie możemy stwierdzić, że uwalniamy naszych klientów od toksycznych zobowiązań frankowych praktycznie na co dzień. Prowadząc te sprawy, do tej pory wygraliśmy z bankami ponad 1000 razy. Co więcej, nasza kancelaria jest jednym z pionierów w walce o sprawiedliwość dla frankowiczów w Polsce, a pod względem liczby wygranych spraw, jesteśmy jednym z liderów na naszym rynku.

Nie obawiamy się skomplikowanych spraw, wręcz przeciwnie – to one stanowią dla nas wyzwanie, z którym skutecznie sobie radzimy.

Więcej szczegółów na temat prowadzonych przez nas spraw można znaleźć na naszym blogu i videoblogu, gdzie jasno wyjaśniamy, dlaczego sądy przyznają nam rację. Co miesiąc publikujemy również szczegółową listę uzyskanych przez nas wyroków wraz z sygnaturami.

Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy, że nadal będziemy dążyć do wygrywania nawet najtrudniejszych spraw, aby chronić naszych klientów przed niesprawiedliwością.

Lista wyroków uzyskanych w I połowie 2023 roku przez Kancelarię Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni

Kancelaria Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni tylko w CZERWCU 2023 uzyskała 71 korzystne wyroki w sprawach frankowych. W tym 12 WYROKÓW PRAWOMOCNYCH. Razem mamy PONAD 1000 korzystnych WYROKÓW!

Kancelaria Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni tylko w MAJU 2023 uzyskała 72 korzystne wyroki w sprawach frankowych. W tym 11 WYROKÓW PRAWOMOCNYCH. Razem mamy PRAWIE 1000 korzystnych WYROKÓW!

Kancelaria Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni tylko w KWIETNIU 2023 uzyskała 71 korzystnych wyroków w sprawach frankowych. W tym 9 WYROKÓW PRAWOMOCNYCH

REKORD! Kancelaria Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni tylko w MARCU 2023 uzyskała 74 korzystnych wyroków w sprawach frankowych. W tym 22 WYROKI PRAWOMOCNE

Kancelaria Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni tylko w LUTYM 2023 uzyskała 55 korzystnych wyroków w sprawach frankowych. W tym 13 WYROKÓW PRAWOMOCNYCH

Kancelaria Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni tylko w STYCZNIU 2023 uzyskała 46 korzystnych wyroków w sprawach frankowych. W tym 9 WYROKÓW PRAWOMOCNYCH

Zobacz wszystkie wygrane sprawy frankowe Kancelarii Adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni ( kliknij poniżej )

REKOMENDACJE NASZYCH KLIENTÓW PO PRAWOMOCNYCH WYROKACH

 

 

Mamy nowy REKORD! W I POŁOWIE 2023 r. uzyskaliśmy 407 KORZYSTNYCH wyroków w sprawach FRANKOWYCH. Razem mamy już ponad 1000 korzystnych wyroków!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *